11 Eylül 2020 Cuma

Ana Sayfa » , , , , , , » Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakım Nedir?

Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakım Nedir?

11 Eylül 2020 Cuma
 Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakım Nedir?
Kadınların güzellikleri için dikkat ettiği en önemli alanlardan bir tanesi de kirpikleridir. Kaş ve kirpiklerin bakımlı olması daha iddialı bakışlara olanak sağlar. Bu nedenle cildimiz ve saçlarımız kadar kaş ve kirpiklerimiz de ilgiyi hak ediyor. Sizlere kirpik ve kaş lifting keratin bakımı hakkında güzel bir yazı hazırladım. Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?
Kaş ve kirpik bakımı yapan kadınlar, keratin bakımı uyguladıklarında içindeki hyaluronik asit sayesinde kirpik çapı en az yüzde 20 oranında genişler ve daha dolgun ve kıvrımlı görünmesi sağlar. Böylece daha canlı ve çekici bakışlara sahip olurken gözleriniz de daha iri görünecekir. Yaklaşık 3 ila 4 uygulama sonrasında kirpik ve kaşlarda gözle görülür değişim fark edilir. Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakımı Kimler Tercih Etmeli?
Kirpik ve kaşlarınızdan memnum değilseniz bu bakım sizi daha çekici gösterecektir. İnce, zayıf, seyrek, düz kaş ve kirpiklere sahip olan kişiler; kaş ve kirpiklerinde dökülme yaşayanlar; kalın, sık ve düz kaş ve kirpiklere sahip olan kişiler kirpik ve kaş lifting keratin bakımını tercih edebilirler.

 Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakımı Kimlere Uygulanmaz?
Menstürasyon (âdet) döneminde olan kadınlara, göz çevresinde hassisyet ve alerji durumu olan kişilere kirpik ve kaş lifting keratin bakımı uygulanması doğru olmaz. Bunun dışında hamile kadınlar gebeliklerinin 4. ayından sonra kendi tercihi ile uygulayabilir.


 Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakımı Ne Kadar Kalıcı olur?
Kaliteli bir kirpik ve kaş lifting keratin bakımı uygulaması yaptırdıysanız yaklaşık 3 aya kadar kalıcı olduğu görülmüştür. Ancak genellikle 1 ila 3 ay arası kalıcılık olduğu bilinir. Kalıcılık süresini uzatmak için bu abkımını yaptıran kişilerin her sabah düzenli olarak kirpiklerini fırça yardımıyla taraması gerekmektedir.


Kirpik ve Kaş Lifting Keratin Bakımının kirpiklere zararı var mıdır?
Kirpik lifting keratin bakım ürünlerinin üretimi Avrupa standartlarına ve SGS uygun olarak yapılmaktadır. Ne yazık ki ülkemizde bu standartlara uymayan birçok ürün piyasada bulunmaktadır. Bu nedenle keratin bakımını ister evde yapın ister güzellik salonunda yaptırın, kaliteli ve standartlara uygun bir ürün kullanımına dikkat edin. Aksi takdirde alerjik sorunlar ortaya çıkarabilir.

4 yorum:

 1. Oh so interesting treatment darling
  xx

  YanıtlaSil
 2. Olá, bom dia. Eu estou fazendo uma campanha para arrecadar fundos para voltar para minha terra. Porque estou com problema de saúde e gostaria de ficar perto da minha família. Desde já agradeço! muito obrigada... E se você puder colaborar clique no link abaixo:
  https://www.kickante.com.br/campanhas/lupus-fibromialgia-nao-consigo-trabalhar

  YanıtlaSil
 3. "
  Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts
  Tropika Club Magazine – Get the latest scoop on beauty, wellness, eats and all things Singaporean


  Tropika Club Deals is ideal for customers who want to discover the best deals without having to commit to a specific appointment date and time. Deals allow customers to buy vouchers and coupons in advance and to arrange the appointment directly with the merchant or business. Customers can also buy vouchers as gifts or to use for the future.

  Tropika Club Bookings is ideal for customers who want to see the full selection of a merchant or business. Customers can search by merchant or service categories and then choose from a full range of service offerings. Customers can also see if there are any off-peak discounts for the selected service(s). Customer will book the appointment for the specific date and time.

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning Singapore male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. We also cover local Singaporean content under City. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks. This features the Top 10 rankings for your beauty and wellness salons based on the various regions in Singapore. Tropika Club Deals brings to you great deals and offers from our merchants in the form of amazing discounted vouchers and codes. In addition, enjoy cashback as much as up to 5% for each purchase you make, regardless of the amount you spend. Think Cashback. Think Tropika.
  "

  YanıtlaSil