17 Eylül 2020 Perşembe

Ana Sayfa » , , , , , , , , , , , , , » Göz Altı Şişkinliklerimden ve Koyu Halkalarımdan Nasıl Kurtuldum?

Göz Altı Şişkinliklerimden ve Koyu Halkalarımdan Nasıl Kurtuldum?

17 Eylül 2020 Perşembe


Herkese merhaba sevgili blog dostlarım, bugün sizlerle FOREO UFO ve Shimmer Freak Aydınlatıcı ve Göz Kusursuzlaştırıcı maskeyi inceleyeceğiz.
Kendimle artık özdeşleşen koyu halkalarımı beni Instagram storylerden takip edenler bilir mutlaka. Elimden geldiğince bu koyu halkaları yok etmek için değişik ürünler deniyorum. Kimi iyi geliyor kimi ise fayda bile etmiyor. Bu yüzden uzun süre istikrarla kullandığım hiçbir krem veya hiçbir serum yoktur.FOREO UFO nun Shimmer Freak Aydınlatıcı ve Göz Kusursuzlaştırıcı maskesiyle yaklaşık 1,5 ay önce tanışma fırsatı buldum. Ben maskeyi haftada üç kere sabah uyandığımda uyguluyorum. İçeriğindeki gül suyu göz altlarıma nem verip oradaki do-kuyu güçlendirirken, kafein sayesinde şişkinlikleri azalttı. Niansinamid ise cildimin onarılmasına yardımcı oldu. Bu üç formülün birleşimi göz altlarım için harika bir anti-oksidan etki gösterdi. Sabahları artık daha dinç gözüktüğümü söyleyebilirim.Gelelim benim bu maskeyi nasıl uyguladığıma,

• Önce UFO yu FOREO for You uygulaması ile eşleştiriyorum.• Ardından Shimmer Freak maskenin arkasında bulunan kodu uygulama üzerinden taratıyorum.• Cihazın üzerindeki halkayı kaldırıp maskeyi yerleştirip başlat tuşuna basıyorum.• Bu maske 90 saniye sürüyor ama diğer maskelerin süreleri 90-120 sn arasında değişiyor ve sonunda kendiliğinden kapanıyor.
Cihazın bu maskeyi uygulamak için kullandığı teknolojiler ise sırasıyla şöyle,

Kırmızı Led Işık, cildin kolajen üretimine ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor Biliyorsunuz kolajen son dönemlerin popüler konularından biri. Cildin elastikiyetini ve gençliğini korumasına yardımcı olan bir protein.

Mavi Led Işık, kan akışını tetikleyerek, daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı oluyor. Özellikle göz altındaki yorgun görüntüden kurtulmaya yardımı dokunuyor anladığım kadarıyla.

Kriyo Terapi (Soğutma), anında soğutma etkisi ile ciltteki şişkinliği ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Bu soğutma etkisi gerçekten çok rahatlatıcı ve dinlendirici. Özellike gün boyu bilgisayar veya telefona bakıyorsanız, gün sonunda bu soğuk terapi yatıştırıcı ve dinlendirici bir etki sağlıyor.

T-Sonic Titreşimler, FOREO’nun patentli teknolojisi. Bu titreşimlerin farkı, cildin alt katmanlarına inerek oradaki kan akışını tetiklemesi. Aynı zamanda LED ışıkların ve ürün içeriğinin cilde iyice nüfuz etmesine yardımcı oluyor ve rahatlatıcı bir masaj etkisi sağlıyor.Birde size sır vermek istiyorum. Sevdiğiniz bir serumu bu cihazı kullanarak yüzünüze veya göz altlarınıza uygun terapiyi seçerek uygulayabilirsiniz :)

FOREO UFO ve FOREO maskelerini detaylı incelemek isterseniz foreo.com.tr ‘ye göz atabilirsiniz.

Eğer satın almaya karar verdiyseniz, harika bir haberim var: FOREO UFO şimdi turk-cell.com.tr’de ve üstelik tarifenize ek 36 ay’a varan ödeme fırsatı sunuyorlar. UFO ci-hazları ve maskelerle birlikte çeşitli paketler var, dilediğinizi seçip taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Fırsatlara bakmak isterseniz linki buraya bırakıyorum.Benim bugünlük söyleyeceklerim bu kadar. Umarım faydasını göreceğiniz bir yazı ol-muştur. Kendinize çok iyi bakın sevgilerle...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Makyajlı Yorum Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır...