30 Aralık 2019 Pazartesi

Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme Etkinliği 6 - Mineadermli Günler

30 Aralık 2019 Pazartesi

Herkese merhaba sanırım yine uzun ara verdim maalesef ama elimden bir şey gelmiyor. Blogla ilgili birtakım sıkıntılarım vardı onları çözdükten sonra ancak bugün fırsat bulabiliyorum. O kadar biriktiki ancak düzene soktum programımı :)
Evet 21 Aralık 2019 günü değerli arkadaşım Hüzün Sarısı Blog Nihal Yeşiltaç Oran ın 6. sını düzenlemiş olduğu Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme Etkinliği 'ndeydim. Davet için çok teşekkür ederim canım, gerçekten harika ve enerji dolu bir etkinlikti :) 

Nihalcim bu etkinliği bundan tam 6 yıl önce başlatmış ve banada sonuncusuna katılabilmek nasip oldu. Hüzün Sarısı İle Hediyeleşme Etkinliğinde, Nihal 'in kurayla eşleştirdiği blog yazarları birbirlerine hediyeler alıyorlar. Günün bir de sponsoru oluyor. Hem hediyeleşiyoruz hem yeni markalar, yeni ürünler tanıyoruz. Bu senenin markası Mineaderm oldu. Sponsor mekan ise Mecidiyeköy'de bulunan  Apollo Cafe idi. 


Bu harika günde 8 blog yazarı beraberdik. 
Etkinliğimize Apollo Cafe 'nin hazırladığı enfes enfes yiyeceklerle başladık. Güzel güzel sohbet ettik :)


Mineaderm ile Nihal çok ince bir düşünceyle bizlere elimizden bir türlü düşmeyen telefonlarımız için Powerbank lerimizide hediyelerimize dahil etmiş <3Ardından bir eczane markası olan Mineaderm Avrupa Bölge Sorumlusu Üzeyir Bey bize yeni ürünlerini anlattı. Ürün gamı oldukça geniş, bebek ürünleri bile mevcut :) Cilt bakımımda kullanabileceğim harika bir üründe var <3 Bir an önce deneyimleyip sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.


Benim hediyeleşmedeki eşim Audrey' nin Şekerleri - İrem oldu ve hediyelerimi çok beğendim. İçinde hep ilk defa deneyeceğim ürünler vardı ;) Hediyelerimi ayrı bir yazıda sizlerle paylaşmak istiyorum ve İrem'e çok teşekkür ediyorum.

Hediyeleşme faslımızda bittikten sonra geldik pasta kesmeye :) Ah o nasıl lezzetli pastaydı böylesini yemedim kiiiiiii <3


Söylemeden duramayacağım bu güzel fotoğrafları çekip bize minik hediyeler hazırlayan  Ayla İşbakan 'a çok teşekkür ediyorum. Benim tatlı Gökçe'm <3 Enerjisini sevdiğim :*
Evet bir etkinliğin daha sonuna gelirken, Nihal'e çok ama çok teşekkür ediyorum beni dahil ettiği ve kaliteli blog yazarları ile bir araya gelme fırsatını bana tanıdığı için ve nice başarı dolu yıllar diliyorum.

#huzunsarisihediyelesme6 etiketinden diğer arkadaşlarımın etkinlik yazılarını ve kim kime hangi hediyeyi almış takip edebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalııııııın :)


9 yorum:

 1. tanıştığımıza çok sevindim :-))) keyifle kullan hediyelerini...

  YanıtlayınSil
 2. Yeni yıl sizler için sağlık, mutluluk ve huzurla dolu bir yıl olsun; Yeni yılınız kutlu olsun. Sevgilerle.:)

  YanıtlayınSil
 3. Canım ne güzel bir gündü. Seni görmekten çok memnun oldum . Yeniden görüşmek üzere öpüyorum.

  YanıtlayınSil
 4. Tanıştığımıza çok sevindim, yeni etkinliklerde bir araya gelebilme dileğiyle :)

  YanıtlayınSil
 5. Çok kıskandımmmm 🙃 Keşke ben de bu güzel tablo içinde olabilseydim...Beraberliğiniz dostluğunuz daim olsun inş..

  YanıtlayınSil
 6. Ne kadar güzel bir etkinlik olmuş. Sosyal medyadan takip ettim etkinliğinizi , kıskanmamak elde değil;)

  YanıtlayınSil
 7. Kadın bloggerların bu etkinliklerini gıpta ile izliyorum. Ah biz de yapabilsek...

  YanıtlayınSil
 8. Çok güzel bir etkinlik olmuş, daha nicelerine...

  YanıtlayınSil

Makyajlı Yorum Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır...