6 Kasım 2019 Çarşamba

Urban Care Collagen Saç Bakım Serumu

6 Kasım 2019 Çarşamba

Merhaba kızlar :) Tekrar sizlerleyim. Bugün sizler Urban Care Collagen Saç Bakım Serumu'ndan bahsetmek istiyorum.


Ben bu ürünü Kadınlar Günü İndirimi sırasında Gratis mağazasından aldım ve o kadar bereketli bir ürün çıktıki daha dün bitirdim. Saç serumları işlem görüp yıpranmış, nemini kaybetmiş saçlar için vazgeçilmez. Saçlarımı ''Ombre'' yaptırdıktan sonra maalesef saçım çok yıprandı ve nemini yitirdi kullandığım argan yağlı  şampuan ve saç bakım maskesi artı bu ürün gerçekten saçımı eskisinden daha sağlıklı canlı ve parlak yaptı.
İçerik olarak maalesef doğal bir ürün değil. Tek güzel yanı Paraben içermemesi benim açımdan. Bu ürünü ben duştan çıktıktan sonra iki pompa avuç içime sıkıp ürünü biraz ellerimde ısıtıp saç uçlarımdan diplere doğru uyguladım. Saç diplerime getirmemeye çalıştım çünkü saç diplerine uyguladığınızda biraz yağlanma ve ağırlık yapıyor ertesi güne saçınızı yıkama ihtiyacı hissediyorsunuz. Gün içide saçımda elektriklenme meydana gelirsede bir pompa şeklinde uyguladım. Gerçekten almanızı tavsiye edeceğim bir ürün aldığıma hiç pişman olmadım :)Umarım hoşunuza gitmiştir ve severek okumuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın :)


9 yorum:

 1. Oh very interesting product
  xx

  YanıtlayınSil
 2. merhaba kızlar diyince yorum yapmakta biraz tereddüt ettim ama :) neyse bişi olmaz heralde bu arada bir kaç yerde harf eksiği mevcut bilginiz olsun. urban care collagen saç bakım ürünü tanıtımı için teşekkür ederiz.

  YanıtlayınSil
 3. This looks like such a wonderful product! Great post :)

  YanıtlayınSil
 4. Çalışmalar çok güzel, başarılar dilerim.))

  YanıtlayınSil
 5. Bu ürüne indirim zamanında mutlaka bakacağım canım.

  YanıtlayınSil
 6. Hiç kullanmadım Urban Care collagen saç bakım ürününü. Saçıma kollajen çok iyi gelmiyor ama aklımda olsun soran olursa :)

  YanıtlayınSil
 7. Urban Care Collagen Saç Bakım Serumuna şans verebilirim yorumundan sonra :)

  YanıtlayınSil

Makyajlı Yorum Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır...