7 Kasım 2019 Perşembe

NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

7 Kasım 2019 Perşembe

Mutlu akşamlar sevgili arkadaşlarım :)

Bugün sizlere yaz boyu severek kullandığım NYX Cosmetics Bare With Me Serisi'nden bahsetmek istiyorum.


Bu seri bana L’Oréal ContentPRO tarafından katıldığım bir projede birinci olmam sonucu gönderildi. Zaten yaşadığım mutluluğu tarif edebilmem mümkün değil :) Bu seri özellikle yazın ''yokmuş gibi makyaj'' a olan ihtiyacımızı karşılamak üzere geliştirilmiş. Bu serinin en sevdiğim özelliği cildimi oldukça aydınlık göstermesi ve ıslak görünümlü bir görüntü vermesi oldu. Cildim bu ürünlerin yardımıyla oldukça sağlıklı ve doğal görünüme kavuştu.


NYX Professional Makeup Bare With Me Hydrating Jelly Primer Jel Makyaj Bazı
Bir süredir jel ürünleri denemek istiyordum fakat fırsat olmamıştı ve bu serinin gelişi çok iyi bir fırsat oldu. Yapısı beni oldukça şaşırttı. Bildiğimiz jöle kıvamında bir ürün. Elinize bir miktar alıp ısıttığınızda daha sıvımsı bir yapıya dönüşüyor. Verdiği serinlik hissi muazzam güzel. Ürün kuruduğunda hafif yapış yapış oluyor fakat rahatsız etmiyor. Bu özelliği sayesinde ten ürününüz daha uzun saatler akmadan durabiliyor. Gözenek gizleme özelliğinden bahsetmiş fakat deneyimlemedim. 


NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici
Yapısı çok hafif olan bu renkli nemlendiriciyi çok ama çok sevdim bendeki renkleri True Beige Buff ve Vanilla Nude. Vanilla Nude çok ama çok açık kaldı tenimde eh tatil bronzlaşmışım nasıl uysundu :) True Beige Buff bile açık kaldı ama şükür ki bronzlaştırıcı pudra hemen olayı toparlıyordu ;) Cildimdeki renk eşitsizliklerini doğal bir görünüm vererek örttü. Yapısı çok ince ve satin bitişli olduğundan altından kendi cildiniz görünüyor, ne hoş değil mi? 


NYX Professional Makeup Bare With Me Prime.Set.Refresh Tazeleyici Makyaj Spreyi
Çok mu aceleniz var?, Primer uygulamaya vaktiniz mi yok? O zaman bu ürün tam size göre ;) İki fıs yapıyorsunuz cildinize ve tamam cildiniz makyaja hazır bile. Makyajınızı sabitlemek ve ayrıca gün içinde cildinizin kaybettiği nemi yerine koymak için bu ürünü kullanabilirsiniz. Doğrusu kullanım alanı geniş olan ürünlere bayılıyorum. Uyguladığınızda cildinizde nemi 8 saat boyunca tutuyor. Kop Kop gecelerde test ettim onayladım :)
Bu seride hem krem allık, hemde lip tint olarak kullanabileceğiniz çok güzel bir ürün daha vardı ( Bare With Me Hydrating Cheek Tint ) fakat bu seri elime geçtiğinde online satışı bitmişti. Limited Edition olduğunu sonradan öğrendim :(

Evet benim bu seri ile ilgili deneyimlerim bu şekildeydi. Peki siz bu seriden hangi ürünleri kullandınız? Deneyimleriniz neler oldu? Yorumlarda paylaşırsanız çok sevinirim :)6 yorum:

 1. Wonderful products, great review:)

  YanıtlaSil
 2. NYX ürünlerini geçenlerde amazon sayfamda görmüştüm. Bir kez denemek için alayım :)

  YanıtlaSil
 3. aa ne hoşmuş saol yaa bi bakiyim :)

  YanıtlaSil
 4. It seems interesting! I have never tried anything from NYX :-)

  YanıtlaSil
 5. NYX ürünlerini seviyorum, tebrik ederim güle güle kullanılsın :)

  YanıtlaSil
 6. Makyaj bazı olmadan makyaj makyaj olmuyor değil mi?

  YanıtlaSil