2 Kasım 2019 Cumartesi

NYX Professional Makeup Off Tropic Shadow Palette - Hasta La Vista

2 Kasım 2019 Cumartesi


Herkese mutlu bir hafta sonu diliyorum. 

Bugün uzun süredir kullandığım, bu yazın favori far paletim olan  NYX Professional Makeup Off Tropic Shadow Palette - Hasta La Vista iile olan deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.


İlk baktığımda ambalajının albenisi beni kendine çekti. Daha sonra içini açıp baktığımda o muhteşem renkler beni benden aldı. NYX Professional Makeup ın farlarının pigmentasyonunu ve kalıcılığını her zaman beğenmişimdir ve bu far paleti de beni hüsrana uğratmadı.


Renklerin çok canlı olması ve hiç bu kadar renkli paletimin olmaması sebebiyle hemencecik online store dan kaptım kendisini. Baz sürmeden bile uygulandığında renkler inanılmaz pigmentli. Kalıcılığı ise bir harika saatlerce yerinden oynamadan kalıyor.


Son olarak tek sevmediğim özelliği ise tozutuyor olmasıydı. Çok tozuttuğu için göz makyajım bittikten sonra cildimi makyaj temizleme mendili ile silip daha sonra cilt makyajımı yaptım. Böylelikle favori far paletimi sorunsuzca kullandım. 

Benden bugünlük bu kadar :) Peki siz bu paleti kullandınız mı? Kullandıysanız sevdiniz mi? Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim :)

5 yorum:

 1. Very colored, i like it

  beijinho no coração
  danielasilva-oficial.blogspot.pt

  YanıtlaSil
 2. These colours are so juicy! It looks stunning :-)

  YanıtlaSil
 3. hasta la vista mıııı ne güzel isim yaa bi latin terimiydi galibağaa :)

  YanıtlaSil
 4. Renkler çok tatlı canım :)

  YanıtlaSil