5 Kasım 2019 Salı

Neva Professional Magic Oil Elixir

5 Kasım 2019 Salı

Herkese mutlu akşamlar dilerim arkadaşlarım :)

Bugünü yazısız geçirmek hiç içimden gelmedi ve saçlarımı boyattığımdan beri yaklaşık 3 haftadır kullandığım bu harika üründen sizlere bahsetmek istedim.Her yaz tatil dönüşü aman düz renk yapıcam saçlarımı kendi rengine boyatıcam diyorum ama bu bronz tonlardan vazgeçemiyorum. Yıllardır kuaförümüz olan @thebosskuaför Akın bey yine harika bir iş çıkardı. Saçlarımı yormadan güzelce açtık ve bronz rengini verdik. Sonuç beni çok mutlu etti. 


Aslında saç uçlarımda herhangi bir yanma olmadı fakat birazcık kuruluk hissettim. O yüzden hemen bu ufak kahramanı kullanmaya başladım. Banyodan sonra iki pompa şeklinde saç uçlarıma uyguladım ve saçlarımı kuruttum. Saç uçlarımda kaybettiğim nemi bana geri kazandırdı. Üstüne verdiği yumuşaklık hissi ve kokusu muhteşemdi.


Ürün 125 ml ve şeffaf renkte, bence çok uygun bir boyutta zira büyük saç bakım ürünlerini kullanmaktan sıkılıp bir kenara attığım zamanlar çok olmuştur :) Ben bu ürünü mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca saçlarınızı fönün zararlı etkilerindende koruyor, buda en büyük artısı :)

Evet bu akşamlıkta bu kadar :) Sizler bu ürünü kullandınız mı? Kullandıysanız deneyimleriniz neler oldu? Yorumlarda paylaşırsanız çok sevinirim :) 

2 yorum:

  1. hımm piki elixir saçlarını da güle güle kullaaan :)

    YanıtlaSil
  2. Saçının rengi çok güzel bakım ürünü de iyi gelmiş belli :)

    YanıtlaSil