1 Kasım 2019 Cuma

Farmasi Çay Ağacı Mucizesi Ve En Sevdiklerim

1 Kasım 2019 Cuma


Merhaba kızlar, nasıl geçiyor gününüz? Bugün sizlere Farmasi Çay Ağacı Serisi'nden en sevdiğim 3 üründen bahsetmek istiyorum. FARMASİ TEA TREE OIL CREAM: Bu ürün sorunlu cilt bakımı için önerilen koruyucu, onarıcı ve hücre yenileyici özelliklere sahip çay ağacı yağlı bu krem, cilt tarafından kolayca emilen özel formülü ile vücuttaki kızarıklıklar ve küçük sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur. Biz annemle bu seriyi ortak kullanıyoruz annemin kollarında kırmızı lekeler vardı ve bu ürünü o bölgelere düzenli bir şekilde uyguladı. Sonuç muhteşem oldu cidden kırmızı lekelerden eser kalmadı. Kokusu biraz keskin, rahatsız edebilir. Aşırı yağlı bir ürün olduğundan azıcık almanız ve sorunlu bölgeye uygulamanız yeterli olucaktır. Küçük sivilcelerimi gidermede çok başarılı oldu ama olgunlaşmış sivilcelerimde etkili olmadı. İçeriğindeki havuç yağının besleyici etkisiyle pul pul dökülme, deri çatlakları sorunlarını çözmedeki etkisini ise yine annemde gözlemledik. Annem ürünü ayak bileklerindeki pullu görünüm için kullandı ve bu görüntü kısmende olsa geçti. Şimdi düzenli kullanmaya devam ediyor :)
FARMASİ TEA TREE OIL SOS SERUM: Bu serum sivilce, akne sev siyah noktaların hızla kaybolmasını sağlıyor. Belli dönemlerde yüzümde çıkan sivilceler için uyguluyorum ertesi gün eser kalmıyor. Ürünü temiz cildinize bir kulak pamuğu yardımıyla yada parmağınız ile sorunlu bölgeye uygulamanızı tavsiye ederim. Gerçektende SOS anında etkili oluyor.FARMASİ TEA TREE BALM: Gerçekten çok ama çok kullanışlı bir ürün. Çay ağacı yağının antiseptik özelliği ile yoğun nemlendirme özelliğinin bir araya geldiği bir ürün. Çatlamış dudaklarınızı nemlendirirken, virüse bağlı olan uçukların tedavisinde oldukça başarılı. Ne zaman uçuğum çıksa hemen uyguluyorum ve çok memnunum. Ayrıca sıkça karşılaştığım allerjiye bağlı kaşıntı kızarıklıklar içinde kullandığımda olumlu sonuç aldım. Ek bir kullanma şekli olarak dirsek, tırnak dipleri gibi çok kuru bölgelere uygulandığında anında koruyucu bariyer sağlayarak uzun süreli koruma sağladığıda belirtilmiş fakat ben bunu denemedim :)

Evet bugünlükte benden bu kadar canlarım :) Bir sonraki yazımda görüşmek üzere sevgiyle kalın görüşmek üzere.....


5 yorum:

 1. Bu ürünler çok iyiymiş. Özelikleri ve içeriği dikkat çekici 😘

  YanıtlaSil
 2. bende başka bir markanın çay ağacı yağı ile seneler önce sivilce mücadelesi yapmıştım gerçekten çok işe yarıyor kocaman sivilceleri anında kurutuyordu.

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel özellikleri varmış :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel çalışmalar, tebrikler.

  YanıtlaSil