19 Ekim 2019 Cumartesi

Zoeva 234 Luxe Smokey Shader Göz Fırçası İncelemem

19 Ekim 2019 CumartesiHerkese yeniden merhaba :)
Uzun süredir kullanmakta olduğum Zoeva 234 Luxe Smokey Shader Eye Brush dan sizlere bahsetmek istiyorum.ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW


Çok yumuşak ve sık kıllara sahip olan bu fırçayla çabucak bir dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz. Yumuşaklığının sebebi ise tamamen doğal keçi kıllarından yapılmış olmasıymış. Makyaja yeni başlayan arkadaşlarım için bu tarz bir fırçanın çok gerekli olduğunu düşünüyorum.


ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW

Gelelim benim bu fırçayı nasıl kullandığıma :) İstediğim renk bir farı fırçaya alıyorum zaten yapısı itibariyle yeterli miktarda farı fırçaya alabilmeniz çok kolay. Bunu tüm göz kapağıma ve alt kirpik çizgime uyguluyorum. Daha sonra bir karıştırma fırçası ile sınırları güzelce karıştırıyorum ve bitti. Kolay ve hızlı dumanlı göz makyajımız hazır.


ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW

Tamamen el yapımı ve doğal keçi kıllarına sahip bu fırça ile herhangi bir sıkıntım olmadı. Yıkadıktan sonra bile formunu kaybetmedi ve kıllarında bir tane bile dökülme olmadı. Ürünü aldığınızda çok güzel korumalı bir şekilde elinize ulaşıyor. Ben korumaları attığım için gösteremiyorum. 


ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW

Ben ürünü kendi orijinal sitesinden aldım. Bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı. Sizde eğer bu ürüne sahip olmak isterseniz buradan kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

5 yorum:

 1. Thanks a lot, darling :D

  Zoeva always have the best brushes :D

  NEW DECOR POST | Modern Room Decor.
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  YanıtlaSil
 2. Zoeva ürünlerini çok seviyorum fırçasını hiç kullanmamıştım.

  YanıtlaSil
 3. Zoeva markasının ürünlerini henüz denemedim. Fırça bayağı güzel görünüyor

  YanıtlaSil
 4. Zoeva markasını hiç duymamıştım, fırça güzel görünüyor gerçekten :)

  YanıtlaSil