18 Ekim 2019 Cuma

Tarte ''Tarteist Contour Palette'' Review And Swatches

18 Ekim 2019 Cuma

Harika bir günden herkese merhaba :)
Bugün sizlere yaklaşık üç aydır severek kullanmakta olduğum Tarte Tarteist Kontör Paleti'nden bahsetmek istiyorum.


TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''Paketi ilk açtığımda ürün ile ilgili bilgi veren ve yüzümüze nasıl uygulama yapacağımız hakkında bir kağıt bulunuyor. Kontür olayına yeni başlayanlar için oldukça yol gösterici buldum.


TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Ürünün dış kısmı kocaman altın rengi bir CD yi andırıyor. Bunu oldukça şık ve değişik buldum.


TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Ürünün içinde kocaman bir ayna bulunuyor. Altı değişik renk pudra bulunan bu palette her birinin yanında ne için kullanıldıkları yazıyor. Pudralardan ikisi aydınlatma için, sarı pudra ise correcting için kullanılıyor.  Kontör için ise iki farklı renk ve bir adette allık var.


TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Ürünün tek beğenmediğim yanı kontör renklerinin oldukça koyu olması ve birçok cilt tonu ile uyum sağlayamayacak olması oldu. En sevdiğim ise allık, çok yumuşak bir gül kurusu rengi. Birçok makyajınıza çok güzel eşlik edebilir. Yapılarına gelirsek karıştırması kolay ve oldukça kremsi. En önemlisi tozutma yapmıyor. Ah birde kokusu yok mu tam bir çikolata :)


TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''


TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Bunlarda ürünün swatchları :)

2 yorum:

  1. Ne mutlu ki böyle bir blogger karşıma çıktı. :) Şu ürünü hep merak etmişimdir. Ama yaşıma uygun bulmadığım için bu tarz ürünler pek kullanmıyorum. Anlatımınız için çok çok teşekkür ederim :) Bloğunuzu takipe aldım bende beklerim <3

    YanıtlaSil
  2. Aynanın büyüklüğü çok hoşuma gitti, paletteki renk tonları da çok güzel :)

    YanıtlaSil