31 Ekim 2019 Perşembe

Muhteşem İkili M.A.C Nightmoth Lip Pencil And M.A.C Diva

31 Ekim 2019 Perşembe

Herkese merhaba :)

Nasılsınız? Umarım herşey yolundadır sizler için :) Ben havuzdan çıkabildiğim vakitlerde blog ile ilgileniyorum. Bugün sizlere biraz sonbahar ve kışa uygun muhteşem bir ikili olan M.A.C Nightmoth Dudak Kalemi ve M.A.C Diva dan bahsetmek istiyorum.

M.A.C Nightmoth çok klasik bir bordo rengi. Oldukça koyu bu yüzden sonbahar ve kış akşamlarında tercih etmeniz daha doğru olur.  Dudaklarınıza peeling ve nemlendirme uyguladığınızda en iyi sonucu alırsınız çünkü yapısı bana hafif kuru geldi. Ayrıca bu şekilde dudak kaleminin veya üzerine uygulayacağınız rujun kalıcılığınıda arttırmış olursunuz ;)

Nightmoth ve Diva'nın birlikte uygulanmış hali...


M.A.C Diva, koyu renkli ve kırmızı alt tonlu harika bir mat bordo. Mat yapısı dolayısıyla uygulamadan önce dudaklarınıza peeling yapmanızı ve güzelce nemlendirmenizi tavsiye ederim. Mat olduğundan kalıcılığı yüksek. Ben uygulamadan önce dudaklarımı Nightmoth dudak kalemiyle çerçeveliyorum böylelikle daha temiz bir görünüm elde ediyorum. Burgundy veya Vino dudak kalemlerinide alternatif olarak tercih edebilirsiniz. Bu rujunuzun kalıcılığınıda arttırır.

Evet kızlar peki sizin en sevdiğiniz, muhteşem dediğiniz ikili hangileri? Paylaşırsanız çok sevinirim :) Bir sonraki yazımda görüşmek üzere ve kendinize çok iyi bakın. Sevgilerle....

2 yorum:

  1. Beautiful lipstick color.

    www.paginasempreto.blogspot.com.br

    YanıtlaSil
  2. Rujun rengi harika sana da çok yakışmış :)

    YanıtlaSil