11 Ekim 2019 Cuma

Essence Volume Stylist 18 Hr Curl & Hold Mascara and 18 Hr Lash Extension Mascara

11 Ekim 2019 Cuma

Herkese yeni bir günden merhaba :)

Bugün sizlere son iki aydır elimden düşürmediğim tüm makyajlarımda kullandığım harika iki maskaramdan bahsetmek istiyorum.

Essence Lash Extension Mascara adındanda anlaşıldığı gibi uzunluk vermeyi vaat ediyor ve bu konuda oldukça başarılı, içeriğindeki micro fiberler sayesinde. Fırçası düz ve kıl yapıda. Ayrıca 18 saat kalıcılık gibi bir iddiası var ve kesinlikle doğru sabahtan akşama kadar gram dökülme yapmadan kirpiklerimde kaldı. Gelelim temizlenmesine, ben genelde makyajımı bu linkte bahsettiğim hindistan cevizi yağıyla temizlediğimden kolayca ve dökülme yapmadan temizledi. Onun haricinde bir temizleyici ile denemedim ama başka göz makyajı temizleyicilerle nasıl olur bilemiyorum.İkinci maskaramsa Essence Volume Stylist Curl & Hold Mascara, çok güzel volum veriyor içinde bulunan mikro şekillendirici waxlar sayesinde. Kıvırma etkisi hakkında birşey söylemem mümkün değil çünkü kirpiklerim kendinden kıvrık. Kıl fırçalı ve fırçası kürek şeklinde. Aynı şekilde bu maskaranında 18 saat kalıcılık gibi bir iddiası var ve kesinlikle doğru sabahtan akşama kadar gram dökülme yapmadan kirpiklerimde kaldı. Temizleme işinide bir önceki maskarada anlattığım şekilde yaptım ve hiçbir sorun oluşmadı :)Evet maskarada öncesi sonrası yapmasam olmazdı :DBana göre sağ tarafta Essence Volume Stylist 18hr Lash Extension Mascara solda ise 18 hr Curl & Hold Mascara uygulanmış halleriyle duruyor ;)22 yorum:

 1. Benim cok merak etttimğim maskaralardı bunlar .... Şindi ise kesin alacağım bir maskara oldu ... Paylaşım için çoooook tesekkürler

  YanıtlaSil
 2. Özellikle sağdaki çok güzel 😍

  YanıtlaSil
 3. Etkisi çok güzelmiş ve ambalajının rengine bayıldım <3 :)

  YanıtlaSil
 4. Bu maskaraları sıkça görüyorum ama elimdeki maskara stoğu fazlaca olduğu için almamıştım ama performansları baya iyiymiş:)

  YanıtlaSil
 5. Sonuç Harika. Güle güle kullan canım 😘

  YanıtlaSil
 6. Etkisi harika. Baya hacim verip uzatmış. Denemeye değer. Teşekkürler önerin için canimm:)

  YanıtlaSil
 7. Harikaa cidden :)

  YanıtlaSil
 8. Curl& Hold'dan kesinlikle alacağım. Başka biri de çok övdü, etkisi fotoğrafında çok açık zaten canım :)

  YanıtlaSil
 9. wauvvv gerçekten de çok etkiliymiş. Ben sanırım sağdakini daha çok beğendim... Eeeee mankende güzel olunca ....

  YanıtlaSil
 10. Nasil guzel durmus sende bayildim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canııııımmmm beniiiim :)

   Sil
 11. Essence maskaralara bayılıyorum.

  YanıtlaSil
 12. Essence mascaraları ben de kullanıyorum ama farjlı bir çeşidini . Paylaştığın öncesi sonrası görüntüler gerçekten büyük bir etkisi olduğunu gösteriyor. Özellikle volume stylist 18h lash extention mascarayi beğrndim ☺️

  YanıtlaSil