26 Ekim 2019 Cumartesi

Bath & Body Works Alışverişim

26 Ekim 2019 Cumartesi
BATH & BODY WORKS HAUL


Herkese mutlu günler :)
Bugün sizlere Bath & Body Works alışverişimden bahsetmek istiyorum. 
Bath & Body Works 1990 yılında New Albania, Ohio, ABD'de kurulmuş ve daima ürünlerini yenilemesiyle, kalitesiyle, performansıyla kısa sürede Amerika'da gözde bir marka olmuştur. Bath & Body Works duş jelleri, losyonlar, mumlar ve aksesuarlarda dahil olmak üzere birbirinden güzel kokulara sahip ürünler ve parfümleri piyasaya sürerek kişisel bakım sektörünü yeniden yaratmıştır. Bana göre Bath & Body Works kokularının kalıcılığı ile diğer markaların önünde, ne zaman bir body mist veya vücut kremi alıcak olsam kesinlikle tercihimi burdan yana kullanıyorum.
BATH & BODY WORKS HAUL

İlk tercihim A Thousand Wishes oldu. Anahtar notaları Ayva, Şakayık, Yaldızlı Amber, Tatlı Badem ve Beyaz Şarap'tan oluşuyor. Ayrıca vücut losyonu Shea Yağı ve Vitamin E içeriyor.Amber kokusu içeren herşeye bayılıyorum. Bana en çok yakışanın amber kokuları olduğunu düşünüyorum. BATH & BODY WORKS HAUL

Evet beni en sevdiğime geldik sıra, Beautiful Day. İnanılmaz güzel yeşil elma, papatya, pembe şakayık ve kremsi misk kokuları içeriyor. Yine vücut losyonu Shea Yağı ve Vitamin E içeriyor.


BATH & BODY WORKS HAUL

Evet son olarakda vanilya kokusunun en sevdiğim şeklini içinde barındıran Wild Madagascar Vanilla. İçinde Madagaskar Vanilyası, Afrika Armudu, Vahşi Yasemin ve Beyaz Sandal Ağacı notaları barındırıyor. Vücut losyonu Shea Yağı ve Vitamin E içeriyor.


Genel Yorumum;

Tasarım: 10 / 10
Koku Güzelliği: 10 / 10
Kalıcılık: Vücut Losyonu 16 saat 
        Body Mist 48 saat
3 yorum: