25 Mart 2019 Pazartesi

Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

25 Mart 2019 Pazartesi
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üstelik bu teknolojiyi Lifecell’liler ve Turkcell’liler avantajlı şekilde kullanıyor. Supercam ile birlikte uygulama içinde kullanabilecekleri 5 GB internet de beraberinde geliyor.
Supercam’in paket özelliklerini gözden geçirin, avantajlı fırsatları kullanın, siz de sevdiklerinize gözünüz gibi bakın.
Akıllı Paket: 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma özelliklerinin kullanılabildiği paket.

Bulut Paketi (7 veya 30 gün): 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma ve 7 gün veya 30 gün geriye sarma özelliklerinin kullanılabildiği paket.
Not: Supercam, ücretsiz kurulum, 7/24 destek hizmeti, gece gündüz 1080p (HD) çözünürlüğünde izleme imkanı, alarm alanında hareket olması durumunda telefonuna anında bildirim gönderme ve video klip oluşturup paylaşma özellikleri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

30 yorum:

 1. Akıllı kamera Supercam güzel bir ürün tanıtım için teşekkür ediyorum

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir ürünmüs 😊

  YanıtlaSil
 3. Harika bir teknoloji..paket içeriği de güzel..

  YanıtlaSil
 4. İhtiyaçlara kolay çözümler. Harikaymış. Köpeğimi izlemek için alacağım :)

  YanıtlaSil
 5. Çok kullanışlı ürünmüş :)

  YanıtlaSil
 6. Çok yararlı bir paylaşım blogunuzu takibe alıyorum sizi de sitemize bekler ve aramızda görmek bizi mutlu eder :) www.pixselle.com

  YanıtlaSil
 7. Merhaba, blogunuzu yeni keşfettim. Takibe aldım:) Sizi de benim bloguma beklerim :)) https://ezgignll.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 8. çok güzel özellikleri var

  YanıtlaSil
 9. Süper bir ürün özellikleri Harika gerçekten

  YanıtlaSil
 10. Çok iyi ya hele bu zamanda .

  YanıtlaSil
 11. Oldukca guzel bir urun canim💖

  YanıtlaSil